Sale zabaw dla dzieci w restauracji

Z dzieckiem w restauracji

Kiedyś wyjście z dziećmi do restauracji było nie lada wyzwaniem.  Maluchy zwykle nie chcą siedzieć grzecznie przy stole i nie wszystkie lokale gastronomiczne witają je z otwartymi rękami. Podejście właścicieli restauracji do naszych pociech jednak się zmienia. Ostatnio coraz liczniej powstają miejsca przyjazne dzieciom. W całej Polsce funkcjonuje już kilkanaście kawiarni specjalnie dla dzieci, gdzie odbywają się różnorodne zajęcia, warsztaty i jest spora przestrzeń do zabawy.

sala zabaw dla dzieci
www.cafebebe.pl

Sale zbaw i inne atrakcje

W kawiarniach przyjaznych dzieciom możemy znaleźć specjalne krzesełko czy menu dziecięce. Coraz częściej znajdziemy także kącik z zabawkami lub nawet oddzielną salę zabaw. W wybranych restauracjach lub kawiarniach dostępne są także przewijaki czy osobne miejsce do karmienia. Niektóre lokale, aby przyciągnąć rodziny, zatrudniają w weekendy opiekunki lub zapewniają inne atrakcje dla dzieci np. warsztaty, wspólne spotkania i zabawa.

sale zabaw dla dzieci
http://yekahaski.com/Playroom-interior-design
sale zabaw dla dzieci
http://yekahaski.com/Playroom-interior-design

Zjawisko zmiany podejścia restauratorów do dzieci niestety nie jest jeszcze masowe, ale pierwsze skowronki pokazują przyszły trend i warto o nich głośno mówić!

 

A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ