Niebieskie Pudełko – skarb malucha

Niebieskie Pudełko czyli darmowe Paczki dla Matekniebieskie pudełko

Drogie mamy jeśli przygotowujecie się do narodzin Waszego dziecka lub właśnie urodziłyście, pamiętajcie o wypełnieniu ankiety. Ankietę można znaleźć w szpitalu lub na stronie internetowej. Po wypełnieniu jej otrzymacie Niebieskie Pudełko z próbkami produktów dla Waszych maluszków oraz poradnik „Pierwszy rok razem”.

Ankietę zamieszczam TUTAJ

Niebieskie Pudełko

W Niebieskim Pudełku znajdziesz poradnik „Pierwszy Rok Razem”, autorstwa prof. dr hab. n. med. Barbary Kowalewskiej – Kanteckiej. To doskonałe kompendium wiedzy dla rodziców, które będzie prowadzić Was od urodzenia do 12. miesiąca życia dziecka.
Ponadto z bogatej oferty produktów dla dziecka i mamy otrzymasz próbki kosmetyków. Wypróbuj je i przekonaj się, czy odpowiadają Tobie i maluszkowi.

Jak zapewnia Family Service: „Dzięki rejestracji w naszym serwisie będziesz mogła jeszcze bardziej cieszyć się rolą rodzica. Dostarczymy Ci wielu praktycznych porad na temat pielęgnacji, opieki i wychowania dziecka. Będziemy Cię informować o atrakcyjnych promocjach produktów dla Ciebie i maleństwa. Jeśli zaplanujesz kolejną ciążę – otrzymasz od nas wskazówki na kolejne tygodnie. Przyślemy Ci także kupony rabatowe i jeszcze więcej produktów do wypróbowania.”

Ja dostałam Niebieskie Pudełko już w szpitalu. Ciekawy prezent dla każdej mamy na start :)

Młoda mamo, odbierz swoją nagrodę gwarantowaną!

Jest to konkurs, w którym już za samo zgłoszenie się otrzymacie nagrody gwarantowane, czyli 2 ebooki o zdrowym żywieniu w czasie ciąży i karmienia. Oczywiście są też i inne nagrody, ale te już trzeba wygrać

http://konkurs.startzrozumem.pl/?AID=174198

A.

19 KOMENTARZE

  • W szpitalu położne powinny dać taką ankietę do wypełnienia, dopiero po jej wypełnieniu przy wypisie (albo przesyłką do domu) powinna Pani otrzymać niebieskie pudełko. Najlepiej wypełnić ankietę na stronie :)
   Podpowiem, że na facebooku padła mała podpowiedź: „Nie wszędzie wymagają numeru telefonu a jak nie chcecie podawać własnego, warto podać jakiś stary z którego już nie korzystacie. Natomiast co do maili to polecam założyć osobne konto i podawać je we wszystkich formularzach, wtedy Wasza osobista poczta zostanie nienaruszona przez milion relkam/spam czy inne „

   • a ja załozylam konto na portalu family service ale tam nie ma zadnej ankiety, jak wchodze w link z ankieta to mnie kieruje na moje konto ;/ w szpitalu ankiety nie dostalam

    • Z tymi stronkami tak czasami jest, że nie działają bądź gdzieś „się zmyły” i wtedy wyskakują błędy :(
     W szpitalach jak to w szpitalach, każdy rządzi się innymi prawami. Jedne dopuszczają przedstawicieli i promują bezpłatne produkty, inne może nie chcą albo żadna informacja do niech nie dotarła. Proszę próbować na innych portalach, może w końcu coś się uda zdobyć :)

 1. Urodziłam córkę w maju w szpitalu nie dostałam ankiety do wypełnienia ani od położnej ani od pielęgniarek jak również nie dostałyśmy niebieskiego pudełeczka. Na portalu family service okazuje sie że pudełeczko również nie jest dostepne gdyż są braki w magazynie.

  • Z tym Niebieskim Pudełkiem jest problem :( czy aż tyle dzieci się rodzi, że nie nadążają? hmmm..
   Ja dostałam paczkę przy wypisie ze szpitala więc problem miałam z głowy.
   Życzę wytrwałości!

  • Pani Edyto,
   nie ponoszę odpowiedzialności za braki Niebieskiego Pudełka. Mój wpis miał jedynie przybliżyć wszystkim Mamom gdzie szukać bezpłatnych produktów. Proszę spróbować skontaktować się z nimi mailowo, może wtedy się uda :)
   Osobiście dostałam Niebieskie Pudełko przy wypisie ze szpitala. Może każdy szpital ma inne zasoby, dlatego tym Mamom którym nie udało się odebrać paczki w szpitalu mogą skorzystać ze strony internetowej. Życzę wytrwałości w poszukiwaniach!

 2. ja urodziłam 3.10.2013 i też Niebieskiego Pudełka nie dostałam, wprawdzie uzupełniłam ankietę w celu otrzymania pudełka ale do dnia dzisiejszego nic nie otrzymałam:(

 3. Ja o pudełko pisałam już w czerwcu 2013 a urodziłam w grudniu i do tej pory nie dostałam, skoro nie macie tych pudełek to po co robicie ludzi w balona

 4. Naiwne matki nabierają się na te pudełka :-)
  Tak naprawdę nic nadzwyczajnego – butelka wody, dwie pieluszki, kilka próbek kremu i parę innych pierdółek,a dane adresowe zdobyte, by potem przez rok nękać telefonami z propozycjami zakupu cudownych książeczek, misiów i innych mało lub jeszcze mniej potrzebnych gadżetów ;)

 5. Ja urodziłam syna 30 kwietnia i żadnego pudełka nie dostałam, nic nie dawali w szpitalu na Borowskiej we Wrocławiu, na dodatek wy nie współpracujecie ponoć z nimi, brak ankiet. Do bani z tym, prawdę mówiąc większość już narzeka.

 6. Szkoda, że w szpitalu i na ankiecie nie ma informacji, że dzięki wypełnieniu ankiety będą nas nękają akwizytorzy przez telefon. Myślałam, że ankieta ma charakter grzecznościowy i informacyjny. Tymczasem minęło 2 lata, dawno się wyrejestrowałam z serwisu a ciągle mnie nagabują przysyłaniem paczek, których nie chcę.

 7. Niebieskie pudełko śluzy jedynie po to aby wydrzeć od was wasze dane, później nie opędzicie się od reklam i telefonów naciągaczy sprzedających różnoraki badziew…

  • Pani Asiu zgadzam się całkowicie, bo wiadomo, że w większości przypadków proszą nas o podanie danych. Żeby uniknąć niechcianych telefonów lub spamu na mailach polecam założyć sobie dodatkowe konto mailowe właśnie do takich rzeczy. Numer telefonu też może być tymczasowy :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ